Wizyta Patrula Rinpocze 2016


12 grudnia 2016 r. o godz. 18.00 będzie miał miejsce wykład otwarty Patrula Rinpocze we Wrocławiu: Firlej, ul. Grabiszyńska 56 pt. "Wiara czy tylko religijna".

09 – 11 grudnia 2016 r. – Patrul Rinpocze poprowadzi  kurs w Srebrnej Górze

Podczas kursu Rinpocze udzieli komentarza do piątego rozdziału Bodhiczarjawatary (Przewodnika na ścieżce bodhisattwy) Szantidewy, pt: Czujność na straży (umysłu). 
„Bodhiczarjawatara” to przewodnik na ścieżce rozwijania umysłu oświecenia i obudzenia w sobie miłości, współczucia, szczodrości i cierpliwości. Wciąż żywa tradycja studiowania, praktykowania i objaśniania tego poematu została zapoczątkowana w Indiach, a następnie kontynuowana w Tybecie. Przedstawia on w skrócie ścieżkę bodhisattwów – tych, którzy wyrzekają się spokoju indywidualnego oświecenia i ślubują pracować dla wyzwolenia wszystkich istot oraz osiągnąć stan buddy dla ich dobra.

Rozpoczęcie: 09 grudnia - piątek, godz. 15.00

Zakończenie: 11 grudnia - niedziela (godziny popołudniowe)

Miejsce: Ośrodek "Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej" w Srebrnej Górze w Kotlinie Kłodzkiej (80 km od Wrocławia) ul. Górne Miasto 3A  tel.74 818 00 88


Uwaga! W związku ze sponsorowaniem sali wykładowej w w/w wymienionym ośrodku przez “Wisdom Treasury” (wydawnictwo działające pod kierunkiem Patrula Rinpocze), udział w naukach jest bezpłatny. Chcielibysmy prosić uczestników o indywidualne zapewnienie sobie zakwaterowania i wyżywienia. Srebrna Góra
oferuje je w zróżnicowanych cenach i standardzie, również w w/w ośrodku. Oto link do listy przykładowych miejsc noclegowych. W związku z ograniczoną wielkością sali prosimy o wcześniejsze zgłoszenia mailowe.  

Kontakt do organizatorów:

mailowy: sangapatrularinpocze@gmail.com

telefoniczny: 509 488 063
Link do strony z noclegami w Srebnej Górze http://meteor-turystyka.pl/noclegi,srebrna-gora,0.html


Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, a w razie problemów komunikacyjnych, służymy pomocą w organizacji dojazdu z Ząbkowic Śląskich do Srebrnej Góry.

Serdecznie Zapraszamy :-) 
 

Pod tym adresem można oglądać nagrania z wizyty Patrula Rinpocze w Polsce w 2015 r. (kurs w Srebrnej Gorze)

 
 

KSIĄŻKA PATRULA RINPOCZE „PRAWDZIWE SŁOWA WIELKIEGO RISZI."

Z radością informujemy, że ukazała się pierwsza książka obecnej inkarnacji Patrula Rinpocze w języku polskim pt. „Prawdziwe Słowa Wielkiego Riszi.” Jej wydanie było możliwe między innymi dzięki pracy działającej od kilku lat Polska Grupa Tłumaczy Patrula Rinpocze. Książka dostępna jest w jęz. tybetańskim, angielskim, francuskim i polskim. Można ją nabyć w księgarniach sprzedających literaturę buddyjską oraz ośrodkach buddyjskich w Polsce. Gdyby ktoś był zainteresowany nabyciem jej drogą wysyłkową - prosimy o kontakt pod adresem mailowym.Cena 25PLN

 Kontakt: ewa.sawicka3@gmail.com